Fizjoterapia i masaż

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego, przyjdź do CrossFit Częstochowa! Czekamy na Ciebie pełni pozytywnej energii, gotowi Ci pomóc. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami fizjoterapii i masażu. 

FIZJOTERAPIA

 W naszym gabinecie można skorzystać z nowoczesnych metod rehabilitacji i fizjoterapii, każdy pacjent otoczony jest fachową, kompleksową opieką. Gabinet powstał z myślą niesienia pomocy wszystkim, którym towarzyszą problemy ze strony układu ruchu, skupiamy się przede wszystkim na leczeniu przyczyn a nie tylko objawów. Terapia przeznaczona jest dla sportowców, także amatorów oraz wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Współpracujemy z doświadczonym i wykwalifikowanym fizjoterapeutą.

 

MASAŻ

Potrzebujesz regeneracji i odprężenia dla swoich mięśni? Zapraszamy na masaże relaksacyjne i sportowe. Zadbaj o siebie i podaruj sobie chwilę odpoczynku! Dobrze wykonany masaż wpływa na poprawę ukrwienia, przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz ma zbawienny wpływ na układ kostny.

CENNIK:

Masaż sportowy/60 min – 99,00 zł

Zapisy na wizytę w recepcji klubu: 513 518 000 lub mailowo: recepcja@crossfitczestochowa.pl

hiveFIZJOTERAPIA I MASAŻ