Metamorfoza z CrossFit Częstochowa

Chcesz coś zmienić, coś naprawić, coś osiągnąć? Zapraszamy do udziału w naszym wyjątkowym programie METAMORFOZA! Jest to specjalny program dla osób borykających się z nadwagą lub otyłością. Nasza misja to niesienie pomocy osobom, które potrzebują systematycznego wsparcia. Metamorfoza to nie tylko regularne treningi, to również spotkania z dietetykiem, wykłady motywacyjne oraz plan żywieniowy dopasowany idealnie do twoich potrzeb.

DLACZEGO ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ METAMORFOZĘ?

Nadwaga i otyłość to ogromny problem, który dotyka coraz większą część społeczeństwa. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała otyłość za najgroźniejszą chorobę przewlekłą. Otyłość potęguje choroby układu krążenia, cukrzycy typu 2, zespołu metabolicznego, zaburzeń hormonalnych, zwiększa również ryzyko zachorowań na niektóre nowotwory. Rokowania niestety nie są dobre. Zgodnie ze statystykami w roku 2025 co 4 osoba może mieć problem z nadmierną masą ciała, co może stanowić ok. 2,7 mld ludzi! Obecnie, według statystyk 62% mężczyzn i 46% kobiet w Polsce ma nadwagę, a co 5 polak jest otyły. Uważamy, że te dane są zatrważające, dlatego pragniemy pomóc zmienić styl życia na zdrowszy, każdej osobie która tylko się do nas zgłosi.

KTO MOŻE PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU?
Program jest specjalnie dedykowany osobom z poniższymi problemami:
➖ nadwaga lub otyłość z chorobami towarzyszącymi
➖ choroby autoimmunologiczne, choroby układu endokrynnego
➖ problemy z powracającymi kilogramami po diecie odchudzającej (efekt jojo)
➖ brak motywacji, rygoru i systematyczności

PROGRAM METAMORFOZA Z CROSSFIT CZĘSTOCHOWA trwa aż 3 miesiące! W roku 2018 zorganizowaliśmy aż 3 edycje. W tym czasie pod czujnym okiem trenerów i dietetyka wybrana grupa uczestników wydarzenia przejdzie pełną przemianę! Prawidłowe odżywianie, zmiana nawyków żywieniowych, eliminacja negatywnych czynników stylu życia oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne pozwolą osiągnąć wymarzone efekty mierzone w zgubionych kilogramach i centymetrach! Zyskasz o wiele więcej uśmiechu, a także lepsze zdrowie!

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE?
Wyślij swoje zgłoszenie na e-mail: dieta@crossfitczestochowa.pl o tytule „MOJA METAMORFOZA”.

W zgłoszeniu napisz:
✔ dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do uczestnictwa w programie
✔ napisz z jakimi problemami zdrowotnymi się borykasz
✔ opisz dokładnie co chciałbyś/chciałabyś osiągnąć
✔ wyślij dwa zdjęcia swojej sylwetki: przodem i bokiem

Na podstawie zgłoszeń wybierzemy grupę osób do programu. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 31 sierpnia 2019 (liczba miejsc jest ograniczona!).

CZAS TRWANIA: 3 miesiące od 10 września do 5 grudnia 2019 (VI EDYCJA)
KOSZT: 189,00 zł miesięcznie (w cenie 12 treningów miesięcznie pod okiem trenera, konsultacja z dietetykiem, program żywieniowy, wykłady dotyczące zdrowego stylu życia, wstęp na strefę Open Space oraz do sauny).

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY? Opiekę trenerską nad uczestnikami sprawuje trenerka CrossFit lvl 2 Anna Kropisz. Konsultacje dietetyczne oraz programy żywieniowe dla uczestników przygotowuje Małgorzata Widlińska | https://www.mwdietetyka.pl/

dieta12344

NIE CZEKAJ NA OSTATNI MOMENT! ZACZNIJ WALCZYĆ O SIEBIE! POMOŻEMY CI ZGUBIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY! NIE BĘDZIE ŁATWO, ALE OBIECUJEMY, ŻE BĘDZIE WARTO!!!

hive