Team

Team

HEAD COACH – Rafał Nowak, licencjonowany trener CrossFit Level 2 o wieloletnim doświadczeniu i bogatej wiedzy. Przygodę ze sportem zaczynał od brazylijskiego Ju-Jitsu, zapasów, wioślarstwa oraz trójboju siłowego. Jak sam mówi „Trening CrossFit to sportowa oaza odnaleziona po latach poszukiwań odpowiedniej dziedziny sportu”. Przez lata nabywania doświadczeń brał udział w otwarciu kilku obiektów sportowych. Pracował w klubach takich jak CrossFit Sparta Rage, CrossFit Hussars oraz CrossFit Solvay. Ukończył wiele kursów, w tym najważniejsze:

– CrossFit lvl 2
– Gimnastyka Sportowa na AWF
– Kettlebell Hard Style
– Dietetyka Sportowa
– Trener personalny BodyShaping Academy
– Trener stabilizacji i przygotowania motorycznego.
– Psychologia Treningu
– Anatomia Funkcjonalna
– Fizjologia Wysiłki
– Korekcja Wad Postawy
– przygotowanie pod spoty siłowe i sylwetkowe
– trening dzieci, osób starszych i wiele innych.

Rafał pracuje z wieloma zawodowymi sportowcami jak i amatorami. Czynnie zajmuje się fizjologią człowieka oraz Body Work, co oznacza kompleksowe podejście do treningu fizycznego i rehabilitacji. Łączy swoja pasję do treningu CrossFit z Jogą. Jako trener szybko zaraża swoją miłością do sportu. Pokazuje jak odpowiednio ćwiczyć a dzięki temu łatwiej żyć. Treningi prowadzone pod okiem takiego trenera są na najwyższym poziomie, nigdy nie brakuje na nich motywacji, a progresja jest widoczna gołym okiem! Rafał to specjalista, który poprowadzi Was przez CrossFit bezpiecznie z nastawieniem na dobrą zabawę, szczęście i satysfakcje w treningu.

Aleksander Krukar, zawodnik klubu ekstraklasy podnoszenia ciężarów AZS AJD Częstochowa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w dyscyplinie dwuboju olimpijskiego i jest jej licencjonowanym instruktorem a także posiada certyfikat CrossFit Level 1 Trainer. Ma za sobą wiele startów na szczeblu Mistrzostw Polski (medalista Mistrzostw Polski Seniorów, wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, drużynowy V-ce Mistrz Polski Seniorów oraz do lat 23). Olek to absolwent AWF, trener personalny, pasjonat sportów zaliczanych do atletyki ciężkiej. Uważa, że trening ciężko atletyczny przeznaczony jest dla ludzi różnego pokroju, ponieważ wymusza pokonywanie własnych słabości i przekraczanie barier. Najważniejsza dla Aleksandra jest odpowiednia motywacja! Podstawowy motor napędowy, który pcha do przodu. Wykształcenie i doświadczenie pedagogiczne dają gwarancję, że jego treningi są doskonale dopasowane do każdego niezależnie od wieku czy płci!
Anna Kropisz, absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, kierunku biotechnologii. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Przygotowania Pedagogicznego oraz  Pedagogiki Wczesnoszkolnej. Aktywność fizyczna towarzyszy Ani od najmłodszych lat, a miłość do sportu spowodowała, że to właśnie z nim postanowiła związać swoje życie zawodowe zostając trenerem personalnym. Ania również jest certyfikowanym trenerem CrossFit level 1 oraz level 2. Niespożyta energia, radość czerpana z pokonywania własnych barier oraz chęć ciągłego doskonalenia spowodowały, że to CrossFit stał się jej wielką pasją. Połączenie świetnej zabawy z nieziemskim wysiłkiem to jest to co Ania kocha najbardziej! Dzięki  licznym szkoleniom nieustannie podnosi  swoje kwalifikacje i umiejętności. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na nartach oraz biegać.
Bartosz Cekus, magister Wychowania Fizycznego, dyplomowany Instruktor Fitness i Sportów Siłowych (AWF Katowice), a także CrossFit Level 1 Trainer. Pasjonat gór i wszelakiej aktywności fizycznej. Od dzieciaka aktywny ruchowo – reprezentował szkoły w grach zespołowych i uprawiał tennis ziemny. Później postanowił ugruntować swoją pasję do sportu zdobywając wiedzę na studiach. Pracuje również jako trener personalny. Od kilku lat biega na średnich dystansach, a także interesuje się biegami przeszkodowymi. Treningiem CrossFit zainteresował się w 2013 roku i od tamtego momentu postanowił poświęcić mu się całkowicie. Twierdzi, że nie ma lepszej metody treningowej. Bartosz ciągle doskonali swoje umiejętności by każdego dnia być lepszą wersją samego siebie. W treningu CrossFit ceni holistyczne podejście do sprawności fizycznej, a także społeczność, która buduje się przy okazji treningów. W pracy z podopiecznymi zwraca uwagę na aspekt techniczny ćwiczeń dbając o formę i bezpieczeństwo klienta. Zdobyta wiedza pozwala mu na szybką korektę błędów. Kontaktowy, rzeczowy i chętnie dzielący się swoją wiedzą trener. Na zajęciach motywujący do dodatkowego wysiłku! Poza boxem uwielbia piesze wędrówki po Tatrach, snowboard i dobrą muzykę. Wyznaję zasadę, że „niemożliwe nie istnieje”.
art Artur Przywara,  student ostatniego roku Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Fizjoterapia a także Trener Personalny. Przygodę ze sportem rozpoczynał od pływania w klubie MKS Park Wodny Tarnowskie Góry. CrossFit jako dyscyplina wymagająca poruszania się we wszystkich płaszczyznach ruchu stała się kolejną pasją Artura. Możliwość obserwacji, analizy i rozwoju w kontekście treningu według niego jest najcenniejsze! Na zajęciach na pewno największą uwagę będzie przywiązywał do techniki! Artur dotychczas ukończył wiele kursów, w tym warsztaty z zakresu Mobility, posiada certyfikat BlackRoll Work Shop. Stale rozwija się w kierunku fizjoterapii, ukończył kurs Kinesiotaping Polska, posiada certyfikat KettleBell instructor Level One: Functional Training Institute Idan Vadrariu.
36227207_1847508051975380_6111086271424102400_n (1)

hiveTEAM