Urodziny na sportowo

Pamiętasz emocje z dzieciństwa jakie towarzyszyły Ci w oczekiwaniu na URODZINY? W naszej pamięci to jednak zawsze był czas ekscytacji i zniecierpliwienia a najlepsze imprezy to te, które były pełne ruchu, niespodziewanych atrakcji i przygód! Dlatego wierzymy, że urodziny to wielkie wydarzenie dla dzieci. Jeżeli Twoje dziecko ma nieograniczone pokłady energii a Tobie zależy żeby rozwinąć w nim miłość do sportu oraz aktywnego stylu życia to zorganizuj przyjęcie razem z nami! Wspólnie zadbamy, aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięci najmłodszych. W programie na przykład:

– gry, zabawy i ćwiczenia pod okiem animatora

– zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych pod okiem wykwalifikowanego instruktora

– po aktywnej zabawie czas na tort i dmuchanie świeczek

– każde dziecko otrzymuje od nas jednorazową wejściówkę na zajęcia KIDS

Dodatkowo, na życzenie zapewniamy malowanie twarzy i modelowanie balonów. Dla aktywnych rodziców proponujemy także wspólny trening z dziećmi lub specjalny trening dla rodziców pod okiem trenera CrossFit (trening ok. 60 minut). 

urodziny na sportowo

Podaruj swojemu dziecku szczęśliwe chwile i czas spędzony na zabawie z przyjaciółmi!

Minimalna liczba dzieci na przyjęciu to 6 osób. Jedyny warunek jaki narzucamy podczas organizacji urodzin to przede wszystkim brak słodzonych napojów gazowanych oraz chispów. Cena obejmuje opiekę instruktora, małą butelkę wody niegazowanej dla każdego dziecka, zaproszenia na urodziny oraz jednorazowe nakrycie stołu i podstawowe dekoracje na przykład chorągiewki i balony.

CENNIK URODZIN

✓ do 15 dzieci – 450 zł

✓ do 20 dzieci – 550 zł

✓ do 25 dzieci – 700 zł

hiveURODZINY NA SPORTOWO