ON RAMP – cykl treningów dla początkujących

Co to jest program ON RAMP i kto może wziąć udział w naszym programie? 

Ćwicz pod okiem trenera i zapomnij co to jest klasyczna siłownia. ON RAMP to program skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z treningiem CrossFit!

W trakcie 4-tygodniowego kursu przygotujesz organizm i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci rozpocząć treningi w bezpieczny i efektywny sposób. DO PROGRAMU MOŻE PRZYSTĄPIĆ KAŻDY! Jeśli obawiasz się, że jesteś słabo przygotowany fizycznie aby zacząć trenować CrossFit to ON RAMP będzie świetnym rozwiązaniem. W trakcie programu nabędziesz na przykład podstawowe umiejętności a następnie z łatwością rozpoczniesz treningi w klubie. ON RAMP to nie tylko zajęcia fizyczne, dlatego po ukończonym programie przede wszystkim zaznajomisz się z atmosferą klubu, poznasz podstawowe nazewnictwo, dowiesz się jak ćwiczyć i co jeść. W ramach pakietu otrzymasz opiekę trenera, której nie zapewnia klasyczna siłownia.

Ponadto w ramach pakietu ON RAMP otrzymasz 12 treningów, prowadzonych przez profesjonalnego trenera. Dodatkowo spotkasz się z dietetykiem. Najpierw na wspólnym wykładzie a następnie na indywidualnej konsultacji z analizą składu ciała.  Innymi słowy temu bez bólu i trudu rozpoczniesz swoją przygodę z treningiem.

Terminy kolejnych edycji ON RAMP:

WRZESIEŃ 31 sierpnia – 25 września 2020siłownia
PAŹDZIERNIK 28 września – 23 października 2020
LISTOPAD 26 października – 20 listopada 2020
GRUDZIEŃ 23 listopada – 18 grudnia 2020
STYCZEŃ 2021  4-29 stycznia 2021


KOSZT:
199,00 zł – cena zawiera 12 treningów pod okiem trenera prowadzonych w kameralnej grupie, 1 wykład dotyczący prawidłowego odżywiania się oraz 1 konsultację z dietetykiem.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18:30.

UWAGA – ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA!!!

ZAPISY: Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, email, numer telefonu) na recepcja@crossfitczestochowa.pl oraz wniesienie opłaty. Poznaj nasz team.

hive