ON RAMP – cykl treningów dla początkujących

Co to jest program ON RAMP i kto może wziąć udział w naszym programie? 

Ćwicz pod okiem trenera i zapomnij co to jest klasyczna siłownia. ON RAMP to program skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z treningiem CrossFit!

W trakcie 4-tygodniowego kursu przygotujesz organizm i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci rozpocząć treningi w bezpieczny i efektywny sposób. DO PROGRAMU MOŻE PRZYSTĄPIĆ KAŻDY! Jeśli obawiasz się, że jesteś słabo przygotowany fizycznie aby zacząć trenować CrossFit to ON RAMP będzie świetnym rozwiązaniem. W trakcie programu nabędziesz na przykład podstawowe umiejętności a następnie z łatwością rozpoczniesz treningi w klubie. ON RAMP to nie tylko zajęcia fizyczne – po ukończonym programie przede wszystkim zaznajomisz się z atmosferą klubu, poznasz podstawowe nazewnictwo, dowiesz się jak ćwiczyć i co jeść. W ramach pakietu otrzymasz opiekę trenera, której nie zapewnia klasyczna siłownia.

Ponadto w ramach pakietu ON RAMP otrzymasz 12 treningów, prowadzonych przez profesjonalnego trenera. Dodatkowo spotkasz się z dietetykiem. Najpierw na wspólnym wykładzie a następnie na indywidualnej konsultacji z analizą składu ciała.  Innymi słowy temu bez bólu i trudu rozpoczniesz swoją przygodę z treningiem.

Terminy kolejnych edycji ON RAMP:

LUTY3 – 28 lutego 2020siłownia
MARZEC2 – 27 marca 2020 
KWIECIEŃ30 marca – 29 kwietnia 2020
MAJ4 – 29 maja 2020
CZERWIEC8 – 31 stycznia 2020

 

KOSZT: 189,00 zł – cena zawiera 12 treningów pod okiem trenera prowadzonych w kameralnej grupie, 1 wykład dotyczący prawidłowego odżywiania się oraz 1 konsultację z dietetykiem.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 19:00.

UWAGA – ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA!!!

ZAPISY: Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, email, numer telefonu) na recepcja@crossfitczestochowa.pl oraz wniesienie opłaty.

PROWADZĄCY: Bartosz Cekus

hive