Team

Team

HEAD COACH

trener personalny

Rafał Nowak, licencjonowany trener CrossFit Level 2 o wieloletnim doświadczeniu w treningach grupowych oraz pracy indywidualnej. Ponadto posiada bogatą wiedzę z zakresu fizjologii, ruchu oraz rozwoju mentalnego. Trening personalny z Rafałem to gwarancja sukcesu. Przygodę ze sportem zaczynał od brazylijskiego Ju-Jitsu, zapasów, wioślarstwa oraz trójboju siłowego. Jak sam mówi „Trening CrossFit to sportowa oaza odnaleziona po latach poszukiwań odpowiedniej dziedziny sportu”. Przez lata nabywania doświadczeń brał udział na przykład w otwarciu kilku obiektów sportowych. Pracował w klubach takich jak CrossFit Sparta Rage, CrossFit Hussars oraz CrossFit Solvay. Ukończył wiele kursów, w tym najważniejsze:

– CrossFit lvl 2
– Gimnastyka Sportowa na AWF
– Kettlebell Hard Style
– Dietetyka Sportowa
– Trener personalny BodyShaping Academy
– Trener stabilizacji i przygotowania motorycznego.
– Psychologia Treningu
– Anatomia Funkcjonalna
– Fizjologia Wysiłku
– Korekcja Wad Postawy
– przygotowanie pod spoty siłowe i sylwetkowe
– trening dzieci, osób starszych i wiele innych.

Rafał pracuje z wieloma zawodowymi sportowcami jak i amatorami. Czynnie zajmuje się fizjologią człowieka oraz Body Work, co innymi słowy oznacza kompleksowe podejście do treningu fizycznego i rehabilitacji. Łączy swoja pasję do treningu CrossFit z Jogą. Jako trener szybko zaraża swoją miłością do sportu. Dzięki temu pokazuje jak odpowiednio ćwiczyć oraz łatwiej żyć. Treningi prowadzone pod okiem takiego trenera są na najwyższym poziomie, dlatego nigdy nie brakuje na nich motywacji, a progresja jest widoczna gołym okiem! Rafał to specjalista, który poprowadzi Was przez CrossFit bezpiecznie z nastawieniem na dobrą zabawę, szczęście i satysfakcje w treningu.

NASI TRENERZY

 

Aleksander Krukar, zawodnik klubu ekstraklasy podnoszenia ciężarów AZS AJD Częstochowa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w dyscyplinie dwuboju olimpijskiego i jest jej licencjonowanym instruktorem a także posiada certyfikat CrossFit Level 1 Trainer. Ma za sobą wiele startów na szczeblu Mistrzostw Polski (medalista Mistrzostw Polski Seniorów, wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, drużynowy V-ce Mistrz Polski Seniorów oraz do lat 23). Olek to absolwent AWF, trener personalny, pasjonat sportów zaliczanych do atletyki ciężkiej. Uważa, że trening ciężko atletyczny przeznaczony jest dla ludzi różnego pokroju, ponieważ wymusza pokonywanie własnych słabości i przekraczanie barier. Najważniejsza dla Aleksandra jest przede wszystkim odpowiednia motywacja! Podstawowy motor napędowy, który pcha do przodu. Wykształcenie i doświadczenie pedagogiczne dają gwarancję, że jego treningi są doskonale dopasowane do każdego niezależnie od wieku czy płci! Aleksander prowadzi zajęcia grupowe a także trening personalny.

 

 

 

 

trener personalny czestochowa

 

trener personalny czestochowaAnna Kropisz, absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, kierunku biotechnologii. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Przygotowania Pedagogicznego oraz  Pedagogiki Wczesnoszkolnej. Aktywność fizyczna jednak towarzyszy Ani od najmłodszych lat, a miłość do sportu spowodowała, że to właśnie z nim postanowiła związać swoje życie zawodowe zostając trenerem personalnym. Ania również jest certyfikowanym trenerem CrossFit level 1 oraz level 2. Niespożyta energia, radość czerpana z pokonywania własnych barier oraz chęć ciągłego doskonalenia spowodowały, że to właśnie CrossFit stał się jej wielką pasją. Podobnie jak Rafał, Ania najbardziej docenia połączenie świetnej zabawy z nieziemskim wysiłkiem! Dzięki  licznym szkoleniom nieustannie podnosi  swoje kwalifikacje i umiejętności. Zajęcia i trening personalny z Anią to sama przyjemność. W wolnych chwilach Ania uwielbia jeździć na nartach oraz biegać.
Agnieszka Derek, instruktor SFG I oraz czynna zawodniczka kettlebells. V-ce Mistrzyni i Mistrzyni Polski Kettlebell Hardstyle. Jak sama mówi “Jeśli dostrzeżesz możliwość, która Cię poruszyła, rzuć się na nią ze wszystkim co masz!”. Innymi słowy, sport w życiu Agnieszki to ogromna pasja! Swoją przygodę ze sportem, jak i samymi odważnikami kettlebell Agnieszka rozpoczęła dość późno, ale zdecydowanie w odpowiednim momencie. Wyznaje zasadę, która mówi, że należy doskonalić siebie a przede wszystkim technikę wykonywanych ćwiczeń. Dlatego Agnieszka stopniowo dojrzewała do tego, by być człowiekiem drogi, a nie celu. Obecnie prowadzi treningi Kettlebells oraz CrossFit Beginers, na których z przyjemnością zaopiekuje się na przykład osobami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem!

ZAPISZ SIĘ NA I DARMOWY TRENING

hiveTEAM