Fizjoterapia i masaż

Fizjoterapia to doskonały sposób na niezbędną regenerację. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego, przyjdź do CrossFit Częstochowa! Czekamy na Ciebie pełni pozytywnej energii, gotowi Ci pomóc, ponadto współpracujemy z doświadczonymi specjalistami fizjoterapii i masażu.  Dodatkowym wsparciem dla fizjoterapii stanowi trening Mobility, o którym dowiesz się najwięcej od specjalisty jakim jest Kelly Starrett.

fizjoterapia czestochowa

FIZJOTERAPIA

 W naszym gabinecie można skorzystać z nowoczesnych metod rehabilitacji i fizjoterapii, dzięki temu każdy pacjent otoczony jest fachową, kompleksową opieką. Gabinet przede wszystkim powstał z myślą niesienia pomocy osobom z problemami ze strony układu ruchu, skupiamy się przede wszystkim na leczeniu przyczyn a nie tylko objawów. Terapia przeznaczona jest dla sportowców, także amatorów oraz wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Dlatego zapraszamy na wizytę do Pani mgr. Mileny Gluszek. To doświadczona fizjoterapeutka, która świadczy w naszym klubie usługi rehabilitacyjne. 

 

fizjoterapia i masaż

MASAŻ

Potrzebujesz regeneracji i odprężenia dla swoich mięśni? Zapraszamy na masaże relaksacyjne i sportowe. Zadbaj o siebie i podaruj sobie na przykład chwilę odpoczynku! Dobrze wykonany masaż wpływa przede wszystkim na poprawę ukrwienia, przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz ma zbawienny wpływ na układ kostny.

CENNIK:

Masaż sportowy/60 min – 130,00 zł

Zapisy na wizytę pod numerem telefonu – 600 988 213 

hiveFIZJOTERAPIA I MASAŻ