Metamorfoza z CrossFit Częstochowa 

Kurs odchudzania przy wsparciu trenera i pod opieką dietetyka! Tylko jeśli chcesz coś zmienić, coś naprawić, coś osiągnąć! Zapraszamy do udziału w naszym wyjątkowym programie METAMORFOZA! Jest to specjalny program dla osób borykających się z nadwagą lub otyłością, dlatego zależy nam by wesprzeć Twoje odchudzanie. Nasza misja to niesienie pomocy osobom, które potrzebują systematycznego wsparcia. Podsumowując METAMORFOZA to nie tylko regularne treningi, to również spotkania z dietetykiem, wykłady motywacyjne oraz plan żywieniowy dopasowany idealnie do twoich potrzeb.

DLACZEGO ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ METAMORFOZĘ?

Nadwaga i otyłość to z pewnością ogromny problem, który dotyka coraz większą część społeczeństwa. Ponadto Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała otyłość za najgroźniejszą chorobę przewlekłą. Otyłość potęguje choroby układu krążenia, cukrzycy typu 2, zespołu metabolicznego, zaburzeń hormonalnych, zwiększa również ryzyko zachorowań na niektóre nowotwory. W związku z tym rokowania niestety nie są dobre. Zgodnie ze statystykami w roku 2025, przede wszystkim co 4 osoba może mieć problem z nadmierną masą ciała, co stanowi ok. 2,7 mld ludzi! Według statystyk 62% mężczyzn i 46% kobiet w Polsce ma nadwagę, a co 5 Polak jest otyły. Uważamy, że te dane są zatrważające, dlatego pragniemy pomóc zmienić styl życia na zdrowszy, każdej osobie która tylko się do nas zgłosi. Dlatego uważamy, że odchudzanie i utrata nawet 5% masy ciała pozwala na osiągnięcie lepszego zdrowia.

KTO MOŻE PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU – METAMORFOZA, SKUTECZNE ODCHUDZANIE?

Program jest specjalnie dedykowany osobom z poniższymi problemami:
➖ nadwaga lub otyłość z chorobami towarzyszącymi
➖ choroby autoimmunologiczne, choroby układu endokrynnego
➖ problemy z powracającymi kilogramami po diecie odchudzającej (efekt jojo)
➖ brak motywacji, rygoru i systematyczności

PROGRAM METAMORFOZA Z CROSSFIT CZĘSTOCHOWA trwa aż 3 miesiące! Dzięki temu, pod czujnym okiem trenerów i dietetyka wybrana grupa uczestników wydarzenia przejdzie pełną przemianę! W wyniku zmiany nawyków żywieniowych, eliminacji negatywnych czynników stylu życia oraz odpowiednio dobranych ćwiczeń uczestnicy będą mogli osiągnąć wymarzone efekty. Dzięki temu rezultat będzie mierzony w zgubionych kilogramach i centymetrach! Z pewnością zyskasz o wiele więcej uśmiechu, a także lepsze zdrowie!

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE?
Wyślij swoje zgłoszenie na e-mail: recepcja@crossfitczestochowa.pl o tytule “MOJA METAMORFOZA”.

Liczba miejsc jest ograniczona! 🙂

CZAS TRWANIA: 3 miesiące 

KOSZT: 269,00 zł miesięcznie (w cenie 12 treningów miesięcznie pod okiem trenera, konsultacja z dietetykiem, program żywieniowy, wykłady dotyczące zdrowego stylu życia, wstęp na strefę Open Space oraz do sauny).

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY? Opiekę trenerską nad uczestnikami sprawuje Aga Derek. Za konsultacje dietetyczne oraz programy żywieniowe dla uczestników jest odpowiedzialny nasz dietetyk. 

odchudzanie

REGULAMIN PROGRAMU METAMORFOZA Z CROSSFIT CZĘSTOCHOWA 02.02.2021

NIE CZEKAJ NA OSTATNI MOMENT, ZACZNIJ WALCZYĆ O SIEBIE! POMOŻEMY ZGUBIĆ CI ZBĘDNE KILOGRAMY! NIE BĘDZIE ŁATWO, ALE OBIECUJEMY, ŻE BĘDZIE WARTO!!!

hiveMETAMORFOZA